Projekty współfinansowane przez Unię Europejską

 

Projekty współfinansowane przez Unię Europejską

 

unia europejska

 

 

 

Radbur Sp. z o.o. zrealizowała projekt współfinansowany ze środków Unii Europejskiej w zakresie działania „Realizacja lokalnych strategii rozwoju kierowanych przez społeczność" w ramach Priorytetu 4 "Zwiększenie zatrudnienia i spójności terytorialnej”, objętego Programem Operacyjnym "Rybactwo i Morze" pn. „Zakup innowacyjnego urządzenia na potrzeby zwiększenia potencjału produkcyjnego firmy”. Celem operacji był „Wzrost potencjału produkcyjnego i usługowego firmy Radbur oraz stworzenie 2 nowych miejsc pracy, poprzez zakup nowej maszyny”. W wyniku realizacji projektu zakupiono system do cięcia plazmowego, czego efektem było stworzenie 2 nowych miejsc pracy oraz zwiększenie konkurencyjności firmy na rynku. Wartość operacji sięgnęła kwoty 215 250,00 zł, z czego kwota dofinansowania ze środków dotacji UE wyniosła 63 742 zł. Projekt został w całości zrealizowany w 2018 roku.

 

kostkarka

Radbur Sp. z o.o. zrealizowała projekt współfinansowany ze środków Unii Europejskiej w zakresie działania „Realizacja lokalnych strategii rozwoju kierowanych przez społeczność" w ramach Priorytetu 4 "Zwiększenie zatrudnienia i spójności terytorialnej”, objętego Programem Operacyjnym "Rybactwo i Morze" pn. „Zakup innowacyjnego sprzętu i wyposażenia na potrzeby rozwoju działalności rybackiej”. Celem operacji był „Rozwój przedsiębiorczości i stworzenie 2 nowych miejsc pracy w łańcuchu dostaw produktów rybactwa poprzez zakup innowacyjnych urządzeń i sprzętu”. W wyniku realizacji projektu zakupiono kostkarkę do lodu oraz sieci do połowów ryb wraz z oprzyrządowaniem, czego efektem było stworzenie 2 nowych miejsc pracy oraz zwiększenie potencjału produkcyjno – usługowego Spółki.

Wartość operacji sięgnęła kwoty 18 301,05 zł, z czego kwota dofinansowania ze środków dotacji UE wyniosła 6 422 zł. Projekt został w całości zrealizowany w 2018 roku.

UE

Lokalizacja

RADBUR Spółka z o.o.
83-314 Somonino
ul. Spółdzielców 1
woj. pomorskie


Tel.
    +48 697 200 709

E-mail:
        Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
        Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

W celu zapewnienia maksymalnej wygody użytkowników przy korzystaniu z witryny ta strona stosuje pliki cookies.
Kliknij "Zgadzam się", aby ta informacja nie wyświetlała się więcej.